1. Anasayfa
  2. Ekonomi

Ersağ Üye Girişi

Ersağ Üye Girişi
0

Ersağ Üye Girişi

Kozmetik ve temizlik ürünleri sunan Ersağ isimli yerli firmaya üye olmak oldukça basit bir işlemdir. Doğal ürünleri ile bir adım öne geçen Ersağ, ürettiği ürünlerin dağıtımını da kendisi yapmaktadır.  Birçok ülkede satışını gerçekleştiren firmanın ürünleri doğal ve saf olarak bilinir.

Temizlik ve kozmetik endüstrisinde yer alan Ersağ’ın ürünleri son derecede kaliteli ve işe yarar niteliklere sahiptir. Ayrıca bilindiği kadarıyla marka, ürünlerini üretme esnasında hiçbir hayvana zarar vermemektedir. Yani Ersağ hayvanlar üzerinde deney yapmamaktadır. Tüm özellikleriyle dikkat çekici bir firma olan Ersağ’ a üye girişi yapılır.

Ersağ Üye Girişi Yap

Ersağ’ a üye girişi yaparak firmanın sahip olduğu muhteşem ürünlerden yararlanmak hiç zor olamamakla birlikte gayet basit işlemden oluşur. Üye girişi yapmak işe Ersağ’ a üye olmanız yeterlidir. Bu işlem ise oldukça kısa sürmekle birlikte aynı zamanda basit ve pratiktir. Bu sayede Ersağ’dan sipariş oluşturarak alışveriş yapmanız mümkündür.

https://www.ersag.com.tr/account.asp?mod=myaccount&sub=edit&action=register&red=

Ersağ’a üye girişi yapabilmek için öncelikle firmanın resmi web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Arama motoruna yazacağınız Ersağ ismi sizi doğrudan firmanın resmi web sitesine yönlendirecektir. Bu siteye girerek üye olabilirsiniz. Böylece üye girişi yaparak ürünlerden yararlanmanız mümkündür.

Ersağ Resmi Web Sitesi Üye Girişi

Ersağ ürünlerine sahip olmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Bunun için belirli adımları izleyerek Ersağ’dan sipariş verip alışverişe başlayabilirisiniz, Alışveriş yapmak için öncelikle arama motorunuza Ersağ üye ol yazarak başlayabilirsiniz.

https://www.ersag.com.tr/account.asp

Sonrasında üye ol sayfasına girerek üye olma adımlarını tamamlamalısınız. Bunu için ilk başta Ersağ resmi web sitesinde en üstte sağda yer alan üye ol butonuna tıklamalısınız. Daha sonrasında açılan sayfada doldurulmak için belirli boşluklar bulunmaktadır. Bunları istenen bilgilere göre doldurmalısınız.

Boşluklarda istenen bilgiler başlıca isim-soy isim, TC kimlik numarası, doğum tarihi ve telefon numarası olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunlar arasında yer alan doğum tarihinin istenmesi kişiye doğum günü hediyesi yollamak amaçlıdır.

Ek olarak üye olmak isteyen kişi yabancı uyruklu ise TC kimlik numarası ile doldurulması gereken boşluğa herhangi bir şey yazılması gerekmemektedir. Ayrıca üye girişinde kullanılan cep telefonu bu site için hiç kullanılmamış olmalıdır aksi takdirde üye olma işlemi başarısız olur.

Son olarak en çok dikkat edilmesi gereken noktalar telefon ve il bilgilerinin doğru bir şekilde girilmesidir. Bu işlemlerin tamamını gerçekleştirdiyseniz Ersağ’a üye olmuş bulunmaktasınız. Bu sayede alışveriş yapmaya başlamanız artık mümkündür.

Ersağ İçerik ve Ürünleri

Temelde kozmetik ve temizlik ürünleri satan Ersağ birçok ürüne sahiptir.Ürünler genel olarak bazı kategorilere ayrılmaktadır. Bunlar; ürün destek grubu, gıda takviyeleri, saklama kapları, tekstil grubu, kozmetik grubu, temizlik grubu ve son olarak sabit yağlar olarak satışa sunulmaktadır.  Bu ürünlerin tamamı son derece doğal ve kaliteli bir yapıdan meydana gelmektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir