1. Anasayfa
  2. Haberler

Emre Demirel’in Kurduğu Şirket ve Verilen Hizmetler İlgi Gördü!

Emre Demirel’in Kurduğu Şirket ve Verilen Hizmetler İlgi Gördü!
0

Emre Demirel, 03.07.1999 yılında doğmuş, Sosyal medya ve e-ticaret eğitimini bitirdikten sonra ED Medya Yönetim’i kurmuştur.

ED Medya ve Demirel İnşaat şirketlerinin kurucusu olan İnşaat Mühendisi Emre Demirel, müşterilerine “kaybedilen her müşteri kaybedilen bir servettir” anlayışıyla yaklaşmakta, ve gelen talepleri profesyonel olarak incelemektedir. Bu nedenle şirketi müşteriler tarafından büyük ilgi görüyor. Yüksek müşteri memnuniyeti oranı kayda değer bir başarıya ulaştı.

ŞİRKETİN HİZMETLERİ OLUMLU TEPKİLER ALDI

ED Medya olarak alanında uzman ekipleri ile sosyal medya ve tanıtım alanlarında destek vermekte olan bu şirket, kısa zamanda yüksek cirolara ulaşarak birçok başarıya imza attı. Emre Demirel tarafından sunulan hizmetlerin ise yapılan açıklamada şunlar olduğu görüldü;

Ayrıca yapılan açıklamada “Ed medya yönetim bünyesinde fuarbasinmedya.com markası ile artık fuarlarda siz değerli firmalarımızın tanıtımlarını da yapacağız.” ifadeleri kullanıldı. Sosyal medya konusunda da başarılı olan şirketin, devraldıkları hesabın etkileşimlerinde 10 kat artış olduğu görüldü.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir