1. Ana Sayfa
  2. Diziler

Atatürk Dizisi Oyuncuları (Aras Bulut İynemli, Emma Watson)

Atatürk Dizisi Oyuncuları (Aras Bulut İynemli, Emma Watson)
0

Cumhuriyet’in 100. yılı; 29 Ekim 2023’te yayınlanacak olan Atatürk dizisinin oyuncu kadrosu sosyal medyada gündem oldu. Atatürk dizisi oyuncuları merakla birçok insan tarafından araştırılıyor. Disney Plus‘ta yayınlanacak olan bu dizi, Atatürk’ün hayatının bir kısmını anlatacak. Dizinin çekimlerine yapılan açıklamaya göre Temmuz ayında başlanacak. Dizi hakkında merak edilenleri cevaplandırdık. Merakla beklenen bu dizinin oyuncu kadrosu haberimizde…

atatürk dizisi oyuncuları

Yapımcılığını Lanistar Medya’nın yaptığı Atatürk dizisinin yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin üstlenecek. 2 sezon sürecek olan bu dizinin sezonları 6 bölümden oluşacak. Toplamda 12 bölüm olacak olan Atatürk dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Atatürk Dizisi Oyuncuları (2023)

Aras Bulut İynemli’nin başrolü üstleneceği Atatürk dizisinin oyuncu kadrosu sosyal medyada çok konuşuldu. Dizide kimlerin rol alacağını merak edenler için haberimizde oyunculara yer verdik!

1- Aras Bulut İynemli

aras bulut iynemli atatürk dizisi

31 yaşındaki ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, Çukur ve İçerde gibi popüler birçok Türk dizisinde rol aldı. 25 Ağustos 1990 doğumlu oyuncu, İTÜ Uçak mühendisliği mezunudur. Profesyonel oyunculuk yapan ünlü yıldız Aras Bulut İynemli, Atatürk dizisinde de başrol oyunculuğunu üstlenecek. Dizinin başrolü İynemli, makyaj ile Atatürk’e benzetilecek ve dizide Atatürk’ü canlandıracak. Ulu Önder Atatürk’ün gençliğini canlandıracak olan Aras Bulut İğnemli, birçok dizide başrol oyunculuğu yaptı.

2- Emma Watson

emma watson atatürk

Harry Potter yapımı ile tüm dünyada oldukça popüler olan Emma Watson, Güzel ve Çirkin ve Küçük Kadınlar gibi yapımlarda da rol oynamıştı. Güzel oyuncu bu kez ise Disney Plus’ta yayınlanacak olan Atatürk dizisinde rol alacak. Başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli’nin partneri olarak rol alacak olan Emma Watson, dizinin başrol oyuncularından bir tanesi olacak.

3. Mehmet Günsür

mehmet günsür atatürk

Daha önce Fi ve Atiye gibi popüler dizilerde yer almış olan ünlü oyuncu Mehmet Günsür, Atatürk dizisinde de başrol oyuncular arasında yer alacak. 1975 doğumlu olan 46 yaşındaki Günsür, dizide rol alacak olan isimler arasında.

thumbnail
Önerilen Yazı
Atatürk Dizisinde Harry Potter Yıldızı Emma Watson’da Rol Alacak!

Türk mini internet dizisi olan Atatürk dizisi, Disney+’da yayınlanacak. Mehmet Ada Öztekin’in yönetmenliğini yaptığı bu dizi, merakla bekleniyor.

Yazar Hakkında

Yorum Yap