1. Anasayfa
  2. Genel

Rukiye Kaç Yaşında? Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’deki Rukiye Kimdir?

Rukiye Kaç Yaşında? Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’deki Rukiye Kimdir?
0

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılan ve günlerdir gündemde olan Rukiye’nin yaşı, seyirciler tarafından merak ediliyor. Didem Arslan‘ın programına katılan Rukiye kaç yaşında? İşte detaylar…

Çeşitli konular ve olaylar ile devam eden Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programının katılımcısı Rukiye, sosyal medya gündeminde uzun süredir yer alıyor. Rukiye‘nin kim olduğu, kaç yaşında olduğu ise merakla araştırılıyor. Kendisinden 45 yaş büyük olan kocasının öldürüldüğü iddiasında şüpheli olan Rukiye kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Kayıp insanların arandığı ve cinayetlerin aydınlanmasına çözüm arayan televizyon programı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında gündem olan Rukiye, programa 391. bölümde katıldı. 73 yaşındaki Yılmaz Kılınç’ın cinayetinin çözülmesi için kızı Mercan ve oğlu Murat Kılınç, bu programa başvurdu.

Didem Arslan Rukiye Kaç Yaşında?

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında ekranlara çıkan Rukiye’nin 30 yaşında olduğu söylenmektedir. Programda uzun süredir ekranlara çıkan ve gündeme oturan Rukiye, kendisinden 45 yaş büyük kocasının öldürülmesi iddiası üzerinde programa çıkarken, şüpheli tavırları ile dikkat çekiyor.

didem arslan rukiye kaç yaşında

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programının gündemine oturan Rukiye olayı, 73 yaşındaki Yılmaz Kılınç’ın 10 sene önceki cinayetini çözmeye çalışmaktadır. Programa başvuran kardeşler Mercan ve Murat Kılınç, babalarının katilini öğrenmek ve cinayeti çözmek için çabalıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.