1. Ana Sayfa
  2. İş Hayatı

Papara’nın Yeni CEO’su Emre Kenci Kimdir?

Papara’nın Yeni CEO’su Emre Kenci Kimdir?
0

Finans şirketi Papara, önemli bir görev değişikliği yaptı. Uzun süredir şirkette görev yapan ve aynı zamanda şirkette ortak olan Emre Kenci, Papara’nın yeni CEO’su oldu. Papara‘nın Yeni CEO’su Emre Kenci kimdir? İşte detaylar…

Milyonlarca kullanıcıya ve binlerce kurumsal üyeye sahip bir finans hizmeti olan Papara, yaptığı yeni görev değişikliği ile şirkette CTO olarak görev yapan Emre Kenci’yi şirketin CEO’su olarak yerleştirdi. Nisan ayı itibari ile Emre Kenci Papara’nın yeni CEO’su olarak göreve başlayacak.

emre kenci kimdir

Papara’da gerçekleşen bu görev değişikliğinin ardından Papara’nın kurucusu ve artık eski CEO’su olan Ahmet F. Karslı şu ifadeleri kullandı; “Papara 5,5 yılda büyük başarılara imza atarak 12 milyonu aşkın kullanıcıya ve çok iyi bir pazar payına ulaştı ama daha yapmak istediklerimizin başındayız. Bizim için en büyük gurur kaynağı milli bir finansal kuruluş olarak başka pazarlarda da aynı başarıları yakalamak olacak. Ben de bu hedeflerimize daha hızlı ulaşabilmemiz için görevimi daha önce teknoloji ve ürün ekiplerimize liderlik eden ve ortaklarımız arasında yer alan Emre Kenci’ye devrediyorum. Nisan ayı itibarıyla Yönetim Kurulu’ndaki görevime ve kurucusu olarak Papara’yı temsil etmeye devam edecek, Papara’nın yurt dışı büyümesine odaklanacağım.

Emre Kenci Kimdir?

2008 yılında Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun olan ve uzun süredir Papara’da CTO olarak görev yapan Emre Kenci, Papara’nın Yeni CEO’su olmuştur.

Yazar Hakkında

Yorum Yap